Trumpa istorija

Agentūra

UAB Europos Centro modelių agentūra įkurta 2002 metais Kaune. Agentūros įkūrėja Kristina Šumskienė.

Nuo pat įkūrimo pradžios modelių agentūros tikslas, atrasti jaunus, gražius žmones, tinkamus modelio profesijai ir atverti jiems vartus į pasakišką mados ir modelių Pasaulį.

Per ilgametį ir profesionalų agentūros darbą, ECMA atrado ir išugdė ne vieną pasaulyje puikiai žinomą modelį, kurie dabar sėkmingai dirba tarptautinėje madų rinkoje.

Europos Centro Modelių Agentūra bendradarbiauja su visomis pasaulio mados sostinėmis ir ne tik. ECM agentūros partnerių tinklas jungia Niujorką, Los Andželą, Paryžių, Milaną, Barseloną, Keiptauną, Singapūrą, Tokiją, Šanchajų, Honkongą, Stambulą ir daug kitų garsių miestų, pasižyminčių augančia ir aktyvia ekonomika. Todėl mūsų agentūros modeliai turi garantuotas sąlygas vystyti savo potencialą ir finansinį savarankiškumą.

Mūsų privalumai - ilgametė vadovės Kristinos Šumskienės patirtis mados ir modelių pasaulyje, profesionali vadyba, stipri komanda, sąžiningumas, aukšta moralė, atsakomybė bei patikimi partneriai. Mes visada rūpinamės savo modeliais ir nuolatos su jais palaikome ryšį, tiek jiems būnant Lietuvoje, tiek keliaujant po įvairias pasaulio šalis.

ECMA - tai Tavo RAKTAS Į SĖKMĘ!

Ateik pas mus ir Tavo SVAJONĖ TAPS REALYBE!

Tapk ECMA modeliu!

https://ecma.lt/wp-content/uploads/2018/02/Kristina_edited-400x400.jpg
Agentūros įkūrėja Kristina Šumskienė