Trumpai apie tai, koks agentūros vaidmuo modelio karjeroje:

Internetas ir socialiniai tinklai neabejotinai atvėrė daugybę galimybių esamiems modeliams ir svajojantiems apie karjerą mados ir grožio pasaulyje.

Modeliams nesunku tapti žinomais ir atpažįstamais naudojantis socialiniais tinklais, tokiais kaip Instagram, Facebook ar Youtube, o ir potencialūs klientai gali samdyti modelius tiesiogiai internetu. Nors interneto galimybės ir paprastumas visiškai pakeitė modelių industriją, jos taip pat atvėrė galimybes susidurti ir su nesąžiningais interesais. Dėl to pateikiame keletą svarių priežasčių, kodėl verta patikėti savo, kaip modelio, reprezentaciją modelių agentūrai:

  1. JŪSŲ SAUGUMAS – Profesionali modelių agentūra turi platų partnerių tinklą ir palaiko ilgalaikius santykius su daugeliu savo klientų Azijos bei Europos rinkose, todėl galės jus nukreipti jus tinkama linkme bei įsitikinti, kad klientas yra patenkintas jūsų darbu. Agentūra taip pat užtikrins atitinkamas jūsų darbo sąlygas bei legalias darbo sutartis. Agentūra bus suinteresuota jūsų saugumo ir komforto užtikrinimu.
  2. KARJEROS PLĖTRA – Agentūros daugelį metų dirba tam, kad sukurtų tinkamą savo įvaizdį. Savaime suprantama, jog agentūrą geriausiai reprezentuoja jos modeliai, todėl į jų karjeros vystymą investuojama daugiausiai finansinių bei laiko išteklių. Profesionali agentūra nuolat domisi modelio karjeros kūrimu, atsižvelgdama į ateitį ir parinkdama perspektyviausius darbo pasiūlymus.
  3. SĄŽININGAS ATLYGIS – Oficialiai ir teisėtai veikiančios modelių agentūros, laikydamosi įstatymų, garantuoja modeliui legalų darbą, rūpinasi, kad užsienio klientai ar bendradarbiaujančios agentūros laiku ir sąžiningai atsiskaitytų su modeliu už jo atliktą darbą. Be to, ilgametę patirtį turinti agentūra visuomet gali objektyviai įvertinti modeliui siūlomo darbo užmokesčio sąlygas ir pasirašyti palankiausią sutartį.
  4. PRESTIŽINIAI PASIŪLYMAI IR DARBAS TARPTAUTINĖJE RINKOJE – Dėl plataus partnerių tinklo ir specializacijos tam tikroje užsienio rinkoje modeliams atsiveria galimybės keliauti po įvairias Pasaulio šalis, dirbant garsiausiems mados prekių ženklams, dizaineriams ar žurnalams.

Todėl nedvejok, pildyk anketą ČIA ir pagauk savo sėkmę su Europos Centro Modelių Agentūra!