Nepaisant to, ar esate tik pradedantysis ar profesionalus modelis – labai svarbu, kad išvykę dirbti pasiruošti dalyvauti kastinge ar fotosesijose galėtumėte ypač greitai.

Glaustai pasakojame apie tai, be kokių daiktų ir priemonių modeliai neišsiverčia ir visuomet nešiojasi rankinėje, vykdami į atrankas ar fotosesijas:

1. Portfolio fotografijų knyga ir kompozitinės kortelės

Kiekvienos kelionės metu dalyvaujant atrankose ši modelio knyga tarnauja kaip išsamus darbų katalogas ar gyvenimo aprašymas (plačiau apie ją – ČIA). Tuo tarpu kompozitinė kortelė, kurią paliksite atrankos komisijai bus jūsų vizitinė kortelė, kurioje – svarbiausia informacija apie jus, kaip modelį.

2. Vanduo ir sveikas užkandis 

Ne paslaptis, jog modelių atrankos ar fotosesijos gali užtrukti visą dieną. Dėl to ypatingai svarbu

aprūpinti kūną reikalingomis medžiagomis bei, žinoma, vandeniu! Geriausia, jei į vandenį įsidėsite kelis griežinėlius citrinos ar laimo, agurko, greipfruto. Tai ne tik suteiks vandeniui puikaus kvapo ir skonio, bet ir padės palaikyti organizmo šarminę terpę.

Puikios greitų užkandžių alternatyvos – įvairių rūšių riešutai, daug ląstelienos turintys vaisiai (obuoliai, bananai), mineralų gausios daržovės (agurkai, morkos) ar daug baltymų turintis graikiškas/islandiškas natūralaus skonio jogurtas, kurį galima pagardinti gaiviomis uogomis (avietėmis, šilauogėmis, braškėmis).

Paprastai šie produktai yra lengvai prieinami visuose užsienio prekybos centruose bei patogūs neštis rankinėje.

Profesionalus modelis- visada pasiruošęs!

3. Aukštakulniai ir lygiapadžiai batai

Vykstant į atrankas ar fotosesijas privaloma turėsi patogius juodus aukštakulnius batelius, su kuriais pozuosite kamerai bei pademonstruosite ėjimo įgūdžius.

Taip pat svarbu turėti ir lygiapadžius batus ar balerinas. Vykstant į atrankas rekomenduojama avėti sportinius batelius, kurie suteikia komfortą kojoms kai tenka daug vaikščioti.

Į aukštakulnius galite įsidėti patogų ortopedinį vidpatį, padėsiantį amortizuoti krūvį, tenkantį kojoms.

4. Mobilusis telefonas, pakrovėjas, užrašinė

Žinoma, kad tikriausiai niekuomet iš namų neišeiname be mobiliojo, tačiau nepamirškite pasiimti ir įkroviklio ar power bank’o, kurį visada prireikus galėsite rasti rankinėje. Be to, neužmirškite savo mobiliajame nustatyti tylos režimo kol dirbsite ar dalyvausite atrankoje. Taip pat, atvykus į nepažįstamą miestą pravartu turėti žemėlapių programėlę, kuri padės lengviau orientuotis.

Užrašinė reikalinga tam, kad greitai galėtumėte pasižymėti svarbią informaciją.

5. Neutralaus dizaino apatinis trikotažas ir bikinis

Ypatingai svarbu pasirinkti patogų, judesių nevaržantį apatinį trikotažą. Be to, rekomenduojama turėti kūno spalvos bei juodus minimalistinio dizaino apatinius, kurie nepersišviestų po drabužiais ar nebūtų iššaukiantys.

Ne mažiau svarbu neužmiršti ir maudymosi kostiumėlio (bikini), kurio prireikia kone kiekvienoje atrankoje.

6. Komfortiški rūbai

Kai kuriose atrankose iš anksto nurodoma kaip apsirengęs modelis turi dalyvauti peržiūroje.

Tačiau tais atvejais, kai aprankos kodas nėra nurodytas, visuomet nesuklysite pasirinkdami juodas tampres ar siauro kirpimo džinsus ir juodą palaidinę ant petnešų.

Tai parodys, kad žinote modelių pasaulio taisykles ir esate profesionali.

Be to, nepamirškite turėti šiltesnį džemperį ar megztuką, jei tektų ilgai laukti.

 

.